دانلود رایگان کتاب طرز فکر pdf دکتر کارول دوک

کتاب طرز فکر: روانشناسی نوین موفقیت، کتاب های روانشناسی , پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون در دسته روانشناسی کاربردی در نیمه اول سال 2016 بود. دکتر کارول دوک در این کتاب، با معرفی مفهوم طرز فکر» مبحثی نوین و ساده ولی به شدت تاثیرگذار را مطرح می‌کند.

 کتاب : طرز فکر

درباره‌ی کتاب

دکتر کارول دوک یکی از روان‌شناسان برجسته‌ی دانشگاه استنفورد، بعد از دهه‌ها تحقیق به نتیجه‌ی ساده‌ ولی متحول‌کننده‌ای رسید: قدرت طرز فکر. در این کتاب خواندنی، او به ما نشان می‌دهد که چطور موفقیت ما در مدرسه، محل‌کار، ورزش و هنر و هر کار دیگری که در آن تلاش می‌کنیم، تحت تأثیر عقیده‌ی ما درمورد استعداد‌ها و توانایی‌های ماست. افرادی که طرز فکر ثابتی دارند، آنهایی که فکر می‌کنند توانایی‌های آنها ثابت هستند، معمولا شانس کمتری برای موفقیت دارند. ولی این طرز فکر که توانایی‌های شما در حال رشد هستند، کمک می‌کند تا والدین، معلم‌ها، مدیران، و ورزشکاران موفقی باشید. حتی می‌توانید از این ایده استفاده کنید تا موفقیت‌های بیشتری هم به دست آورید.

شما ده ایده‌ی مهم از این کتاب می‌گیرید که کمک می‌کنند با چالش‌های خود روبه‌رو شوید و فرصت‌های خود را برای رشد غنیمت بشمارید و استعدادها و توانایی‌های خود را شکوفا سازید.

طرز‌ فکر در حال رشدی داشته باشید و یادگیری را به موفقیت ترجیح دهید.
می‌توانید طرز فکر خود را تغییر بدهید.
می‌توانید طرز فکر خود را به تفکر درحال رشد تغییر دهید.
طرز فکر در حال رشد اجازه می‌دهد تا کار خود را دوست داشته باشید.
طرز فکر در حال رشد باعث می‌شود در هر شرایطی فکر کنید که ارزشش را دارد.
رابطه‌های خود را با طرز فکر در حال رشد ببینید.
می‌توانید استعداد‌های هنری را که در ذات شما وجود دارند، بهبود ببخشید.
می‌توانید مهارت‌های فیزیکی را که در ذات شما هستند، بهبود ببخشید.
والدین،‌ معلمان و مربیان: قضاوت نکنید، آموزش دهید.
همه‌ی ما علائقی داریم که می‌توانیم آنها را به توانایی تبدیل کنیم.

آیا این کتاب برای شماست؟

این کتاب برای کسانی است که می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند. کسانی که می‌خواهند احساسات و موفقیت‌های خود را افزایش دهند و از زندگی خود رضایت داشته باشند. این کتاب برای والدین، معلمان و مربیان عالی است و به آنها انگیزه می‌دهد تا آموزش کودکان و شاگردان خود را با رضایت و عشق انجام دهند.
در حاشیه

تا کنون ۱٫۸ میلیون کپی از این کتاب فروخته شده است و یکی از کتاب‌های پرفروش مؤسسات انتشاراتی پنگوئن و رندوم‌هوس است.

یکی از کتاب‌هایی که می‌تواند به همراه این کتاب بسیار مفید باشد، کتاب راهنمای طرز فکر در حال رشد» نوشته‌ی آنی بروک است. این کتاب پرفروش‌ترین کتاب آمازون در حوزه‌ی روان‌شناسی آموزشی است.

همچنین کتاب پشتکار: قدرت پشتکار و علاقه» نوشته‌ی آنجلا داکورث نیز می‌تواند در کنار این کتاب به شما کمک کند تا درک بهتری از طرز فکر در حال رشد داشته باشید.

دکتر کارول دوک یکی از برجسته‌ترین محققین در حوزه‌های شخصیت، روان‌شناسی اجتماعی و روان‌شناسی رشد است. او در دانشگاه کلمبیا استاد روان‌شناسی بود و امروزه در دانشگاه استنفورد به تدریس مشغول است. او در سال ۱۹۶۷ از دانشگاه برنارد فارغ‌التحصیل شد و دکترای خود را در سال ۱۹۷۲ از دانشگاه ییل گرفت. یکی از معروف‌ترین کارهای او تحقیق درمورد طرز فکر و تأثیر آن بر موفقیت بوده است. کارهای او در انتشاراتی مانند نیویورک پست، نیویورک تایمز و بوستون گلوب منتشر شده‌اند.


اینفو بوک,معرفی و دانلود کتاب,بزرگترین وبلاگ معرفی کتاب کتاب ,فکر ,طرز ,حال ,یکی ,می‌توانید ,طرز فکر ,خود را ,این کتاب ,فکر در ,در حالمنبع

دانلود رایگان کتاب مرجان جادو pdf

کتاب زنان زیرک pdf دانلود رایگان نسخه کامل

طرز و نحوه نوشتن طلسم صبی,آموزش نوشتن طلسم

دانلود کتاب کنز الفقرا pdf

دانلود رایگان کتاب کنزالحسینی pdf

دانلود رایگان فایل کتاب طلسمات طمطم هندی pdf

دانلود رایگان کتاب طلسمات صبی pdf

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

سبک زندگی عشقه ماه و ستاره لبخند شیرین اجناس فوق العاده دانلود فایل سعيدم ساحل چت http://tebmedtourism.com/ تبادل لينک اتوماتيک معرفی بهترین های ایران و جهان2